עמוד הבית / אודות / מי אנחנו

מי אנחנו


שום דבר לא משתווה לחופשה שלווה בכפר בין הגבעות של קפריסין. צימרים בקפריסין מציעים לכם הזדמנות ייחודית לגור בבית אבן מסורתי בכפר, לטייל בשבילים הצרים המרוצפים באבן, לשתות קפה עם המקומיים ולהירגע באוירה הקלילה ובסגנון החיים המכבד ומטפח מסורות על-זמניות.


צימרים בקפריסין ידועים גם בשם "כפרי קפריסין" והוקמו בשנת 1987 על-ידי סופרוניוס פוטמיטיס במאמץ להחיות קהילות כפריות ולשמר את הבתים המסורתיים של ימים עברו. מספר בתי משפחה נטושים בכפרים טוכני, קלאבאסוס ופסמטיסמנוס שופצו ביסודיות ובאהבה כדי לספק נוחות מירבית מבלי לפגוע באופיים המסורתי הכפרי וכולם מורשים על-ידי ארגון התיירות בקפריסין.

באתר 60 צימרים ובהם דירות סטודיו, דירות בעלות חדר שינה אחד ודירות בעלות שני חדרי שינה. לכל צימר מטבח מאובזר, הסקה מרכזית / מיזוג אויר, טלויזיה בלווין, מזרנים אורתופדיים יוקרתיים, שירותי ניקיון פעמיים בשבוע וגישה לבריכה משותפת בחצר או במרחק קצר של הליכה. הצימרים בנויים מקירות עבים, חלונות קטנים ומדרגות אבן או עץ לפי האדריכלות המסורתית של האי. תוכלו להירגע בשמש עם משקה וספר על המרפסת, בפטיו או בגינה. אם אתם מעוניינים בחוף ים, הכפרים ממוקמים רק 7 ק"מ מן החופים החוליים.

מקים האתר והבעלים שלו, סופרוניוס פוטמיטיס, ישמח לעזור לכם לארגן טיולי שיט ודיג עם המקומיים כדי לחקור את החלק הימי של האי. אתם יכולים לקחת חלק בפעילויות הכפריות של האיזור: להשתתף בשיעורי בישול של אוכל קפריסאי מסורתי, להשתתף בסדנאות הכנת שמן זית ויינות, לקטוף תפוזים בפרדס ולבקר אומנים מקומיים. אם אתם אוהבים רכיבה על אופניים, האתר מציע אופני כביש ואופני הרים להשכרה ויכול לייעץ לכם בבחירת המסלולים הטובים ביותר כדי לחקור את האיזור שמסביב.