עמוד הבית / תנאי שימוש

תנאי שימוש


מבוא

חתימה על הסכם עם נותני השירות או מתן פרטים לגבי דרך התשלום או השתתפות בקבלת השירותים משמעותם קבלת אישורו המלא של הלקוח/הנוסעים לכל התנאים המפורטים בהזמנה, המייצגת את ההסכם בין הלקוח/הנוסעים ו Cyprus Villages (להלן: החברה), מספר חברה: HE41615, שם חברה רשמי:  C.V.AGROTOURISM CO LTD, מע"מ (בקפריסין): 10041615Q. הלקוח/הנוסעים לא יעלו כל טענה לגבי קריאה או אי הסכמה עם התנאים הכלולים בהסכם לפני ביצוע ההזמנה. החברה הינה הבעלים של אתר cypruszimmer.com והאחראית הבלעדית לתוכן המוצג בו.

 

ביצוע הזמנה

 1. בחירת תאריך הגעה ותאריך עזיבה.
 2. בחירת מתחם הצימרים
 3. בחירת סוג צימר (סטודיו, חדר שינה אחד, שני חדרי שינה)
 4. במידה ונבחר מתחם צימרים בטוכני - בחירת סוג אירוח (ארוחת בוקר או חצי פנסיון)
 5. מילוי מספר מבוגרים (גיל 13 ומעלה), ילדים (גיל 5-12) ותינוקות (גיל 0-4)
 6. מילוי שם מלא בעברית ובאנגלית (אותיות גדולות בלבד)
 7. מילוי מספר טלפון להתקשרות
 8. מילוי אימייל להתקשרות
 9. מילוי הערות (במידה ויש)
 10. אישור קריאת תנאי השימוש ושליחת הטופס.

במידה וההזמנה מאושרת יקבל הלקוח אימייל חוזר תוך 24 שעות עם אישור ובקשה לתשלום מקדמה דרך PayPal תוך 48 שעות. נדרשת מקדמה בסך 30% מהסכום הכולל. ניתן לשלם את היתרה המלאה ביום ההגעה לאתר במשרד הראשי של  החברה בטוכני במזומן או בכרטיס אשראי. בפירוט החשבון יופיע חיוב ע"ש Cyprus Villages או C.V AGROTOURISM CO LTD. לאחר תשלום המקדמה יקבל הלקוח שובר הזמנה אלקטרוני לכתובת האימייל שמסר. באחריות הלקוח להדפיס את השובר/ים ולהציגו במועד ההגעה. במידה והצימר שהזמין הלקוח איו זמין תמליץ החברה על אפשרויות חלופיות.

 

תנאי ביטול או שינוי

 1. בעסקת מכר מרחוק רשאי לקוח לבטל בכתב את העסקה בתוך 14 יום מיום עשיית העסקה או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים (טופס גילוי נאות) - המאוחר מבין השניים ובלבד שמועד ביטול העסקה נעשה לפחות 7 ימי עסקים לפני מועד תחילת השירות. דמי הביטול שייגבו בגין הביטול יהיו 5% מערך העסקה או 100 ₪, הנמוך מביניהם.
 2. בכל מקרה ביטול יתבצע באמצעות אימייל, כאשר התאריך הקובע הינו תחילת יום העסקים הסמוך לאחר קבלת המסמך. החברה תאשר באימייל את קבלת הודעת הביטול.
 3. במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ / בחו"ל ייחשב יום הביטול/שינוי מיום העבודה הראשון שלאחריו.
 4. ביטול של יותר משישה שבועות לפני מועד ההגעה - הלקוח יהיה זכאי להחזר מלא של המקדמה, או אפשרות להזמנה חדשה תוך 12 חודשים ממועד ההזמנה המבוטלת.
 5. ביטול של פחות משישה שבועות לפני מועד ההגעה - ייגבו דמי ביטול בגובה המקדמה (30% מסכום ההזמנה).
 6. החברה תהא רשאית לבטל או לשנות עסקה, והלקוח לא יהיה זכאי לתבוע פיצויים בגין כל הפסד הנובע משינוי או ביטול עסקה מסיבה הקשורה לכוח עליון. המונח "כוח עליון" כולל, אך אינו מוגבל למעשי אלוהים, אסון טבע, שריפה, או כל הרס אחר, מהומות, מלחמה, חקיקה, שביתות, פעולות תעשייתיות, או כל סיבה אחרת שאינה בשליטת החברה.
 7. המערכת של החברה שומרת את ההזמנות בבסיס הנתונים שלה. בכל שינוי או שאלה יש לפנות למחלקת ההזמנות בקפריסין או לנציגה בישראל עם מספר ההזמנה.

אי הופעה

אי הופעה לקבלת שירות שהוזמן ואושר כאמור – יגרור את חיובו המלא של המזמין בגין כל השירותים ללא כל יוצא מן הכלל. למען הסר כל ספק מובהר בזאת כי הדברים יפים גם לגבי טיסות ולא חשובה סיבת אי ההופעה או האיחור לטיסה.

 

דרכון ואשרות

באחריות הנוסעים להצטייד בדרכון ישראלי תקף לשישה חודשים לפחות מיום החזרה המתוכננת לארץ.
מודגש בזאת, כי אין החברה אחראית לגבי בעלי דרכונים זרים ובעלי תעודות מעבר, ובכל מקרה של ספק מצד הנוסע, חובה עליו לפנות זמן סביר לפני הנסיעה לחברה באמצעות הטלפון או בכתב ולבדוק אם יש צורך באשרת כניסה לקפריסין, אחרת לא תהיה החברה אחראית.

ניתן למצוא מידע נוסף באתר שגרירות רפובליקת קפריסין

על הנוסעים לשלוח את פרטי הטיסה (מספר טיסה ושעת נחיתה) כשבועיים לפני מועד ההגעה לאתר.

 

ביטוח
לתשומת לבך, עליך לדאוג לביטוח מתאים, מקיף ונרחב לפי צרכיך, לרבות פוליסת ביטוח אישי ומטען. במקרה של תביעה, עליך לפנות ישירות לחברת הביטוח. את הזמנת הביטוח חובה לבצע לפני הנסיעה.
מומלץ אף לבטח את הכבודה שברשותך.
אין החברה אחראית במקרה שנוסע לא רכש ביטוח לפני נסיעתו.

בריכות הרחצה באתר מיועדות לשימוש האורחים בלבד. אין השגחה של מציל והרחצה היא על אחריות הלקוח / האורח. על האורחים להקפיד שילדים קטנים לא יהיו באיזור הבריכה ללא השגחת מבוגר. זוהי אחריותם הבלעדית של ההורים להשגיח על ילדיהם ואין החברה אחראית במקרה של טביעה.

 

השכרת רכב והסעות

להזמנות הכוללות השכרת רכב, הרכב מוזמן דרך השותפים שלנו יורופקאר (Europcar) הממוקמים בשדה התעופה בלרנקה. על הלקוח להציג רישיון נהיגה בינלאומי וכרטיס אשראי. כרטיס האשראי יחויב עבור מיכל דלק מלא ומיסי נמל בסך €20 במועד קבלת הרכב. לקוחות המזמינים הסעה מנמל התעופה, במידה וההזמנה היא עבור 4 נוסעים, תינוקות חייבים לשבת על ברכי מבוגר. במוניות אין מושבי בטיחות לתינוקות. מטען מירבי הוא 3 מזוודות וכמה תיקים קטנים. נוסעים עם מטען נוסף כגון עגלות, אופניים וכדומה חייבים ליידע את המשרד במועד ביצוע ההזמנה כיוון שייתכן וייאלצו להזמין מונית נוספת. הסעה לשדה התעופה יש להזמין מספר ימים לפני העזיבה דרך הקבלה הראשית של Cyprus Villages.

 

ציות לחוקים

הלקוח יציית לכל החוקים והתקנות של הרפובליקה של קפריסין (e-Commerce Law: L156(I)/2004 and Amendment Law: L97(I)/2007 & CTO Travel Agencies - Laws/Regulations/Guidelines) ורשויות זרות בנוגע לכל שירות, מוצר, או הורדת קבצים מהאתר הזה. תנאי שימוש אלה כפופים לחוקי הרפובליקה של קפריסין ולסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט של הרפובליקה של קפריסין. כל תביעה, מחלוקת או אי הסכמה בנוגע לתנאי השימוש יוסדרו בכפוף לחוקי הרפובליקה של קפריסין מבלי לתת תוקף לעקרונות הנוגדים לחוק. הלקוח מסכים בזאת לסמכות השיפוט הבלעדית של בית המשפט הגבוה של קפריסין בגין כל החלוקת הנובעת בהקשר לשירותים הנזכרים באתר זה, או תנאי שימוש אלה, או כל עניין הקשור לכך.

 

תלונות

כל תלונה הקשורה להזמנה, לחבילת הטיולים, או לכל שירות אחר המסופק על-ידי החברה דרך האתר יש להפנות בהקדם ולפחות 10 ימים לאחר סיום החופשה לאימייל: service@cypruszimmer.com  או למשרד בישראל (053-6234559) או למשרד בקפריסין (0035724332998). החברה היא האחראית הבלעדית על אתר האינטרנט, על הצימרים ועל הפעילויות המוצעות במקום.

 

מחירים

כל המחירים כוללים מיסים ומע"מ. המחירים ביורו אלא אם כן מצוין אחרת, והם נכונים למועד ההזמנה. במקרה של עלייה בגובה המיסים, העמלות, או התשלומים, עלות האירוח תעלה כדי לכסות את ההפרש. לא יחול שינוי במחיר לאחר ביצוע התשלום המלא עבור האירוח והנפקת ההזמנה. הנפקת שובר הזמנה ותשלום המקדמה חייבים להיעשות תוך 48 שעות מרגע קבלת אישור ההזמנה, אחרת תבוטל ההזמנה. התשלום נעשה דרך PayPal בכרטיס אשראי או דרך חשבון אישי. במידה ובחר הלקוח לשלם את יתרת הסכום במשרדי החברה ביום ההגעה יוכל לעשות זאת בכרטיס אשראי, במזומן או בהמחאות נוסעים. תשלום בהמחאה כפוף לאישור הבנק. הגדרות לענייני מחיר: תינוק - גיל 0-4 שנים, ילד - גיל 5-12 שנים, מבוגר - גיל 13 שנים ומעלה.

 

דירוג ואיכות האירוח

הלקוח מכיר שכוכבים וכל דירוג אחר הם קווים כלליים המבוססים על דירוג הכוכבים של קפריסין (שנקבע על-ידי ארגון התיירות בקפריסין)  ולא ניתן להסתמך עליהם לזיהוי רמת האירוח. סטנדרטים משתנים בתוך הסיווגים השונים, דבר הבא לידי ביטוי במחיר. צימרים בקפריסין מדורגים ברמת שלושה כוכבים.

 

אתר האינטרנט

החברה אינה נותנת אחריות, הצהרות, או ערבויות לגבי האתר, לגבי השירותים הניתנים באמצעותו, או לגבי התאמתו של כל אחד מהשירותים למטרה מסוימת. החברה מספקת שירותים מסוימים דרך האינטרנט, אך אינה נותנת התחייבות או אחריות מכל סוג שהוא לגבי זמינות של רשת תקשורת או מערכות צד שלישי  עליהם החברה או הלקוח מסתמכים להספקת השירותים.

 

הצהרה על פרטיות

פרטיות הלקוח חשובה לחברה. על מנת להגן על פרטיות הלקוח החברה תפעל לפי ההנחיות הבאות:

 1. החברה תציין במפורש כאשר היא זקוקה למידע המאפשר זיהוי אישי של הלקוח או מאפשר לה ליצור עימו קשר ("פרטים אישיים"). באופן כללי מידע אישי זה נדרש בעת ביצוע הזמנות, רישום לאתר, בקשת שירות כלשהו, מילוי טופס צור קשר, שליחת משוב, או הרשמה לתחרות.
 2. החברה תשתמש במידע האישי על הלקוח להפעלת האתרים, אספקת שירותים וכדי ליידע על שירותים ומוצרים חדשים; לאפשר לחברה לעבד, לאמת ולוודא הזמנות ובקשות של שירותים למטרות למענן סיפק הלקוח את פרטיו; לשפר את חווית המשתמש באתר האינטרנט; לשפר ולפתח שירותים חדשים ולמטרות נוספות.
 3. במידה והלקוח אינו מעוניין שהחברה תשתמש בפרטיו האישיים, עליו לשלוח אימייל ל service@cypruszimmer.com
 4. הלקוח צריך להיות מודע לכך שמידע ונתונים נוספים נאספים באופן אוטומטי דרך תפעול רגיל של שרתי האינטרנט באמצעות "קוקיס". "קוקיס" הם קבצי טקסט קטנים שאתר אינטרנט יכול להשתמש בהם לזהות משתמשים חוזרים, להקל על המשתמש בשימוש באתר, לאפשר לאתר לעקוב אחר התנהגות המשתמשים ולאסוף מידע לשיפור התוכן ופרסום ממוקד. "קוקיס" אינן תוכנות שמגיעות לקבצי המערכת וגורמות נזק. בדרך-כלל "קוקיס" מעניקים למשתמש מספר מזהה שאין לו משמעות מחוץ לאתר. אם הלקוח אינו מעוניין שייאסף מידע באמצעות "קוקיס", ישנו תהליך פשוט שקיים במרבית הדפדפנים ומאפשר למשתמש לדחות או לקבל את ה"קוקיס". עם זאת, יש לציין כי "קוקיס" עשויות להיות נחוצות כדי לספק יכולות מסוימות שיש באתר (לדוגמא, מסירת מידע מותאם אישית).

תנאי שימוש אלה מהווים את ההסכם המלא בין הצדדים ביחס לנושא זה וגוברים על כל הסכם בעל-פה ובכתב. כל עיקוב או כשל מצידה של החברה למימוש כל זכות או סעד לפי הסכם זה לא ייחשב כויתור עליו. כותרות הן למטרת נוחות בלבד ולא לשימוש כפרשנות של תנאי השימוש הללו.